PÜF NOKTASI

7 GÜNDE SAĞLIKLI OLARAK 6 KİLO YAĞ ERİTEN DİYET

Öncelikle İlk Önemli şey iradedir. Kilo verme  iradeniz varsa zaten bu içeriği okuyorsunuzdur. Bu kısa süreli, ancak güçlü diyetle doğal olarak kilo verebileceğinizi bilmelisiniz. Sadece yağ yakılmasını teşvik edecek olan bu haftalık diyet menüsüne uymanız yeterlidir.

Diyet Kuralları

Kahvaltıyı asla atlamamalısınız. Alkolsüz içecekler, çok fazla kafein ve işlenmiş gıdalardan uzak durun, çünkü bunlar bol şeker içerirler. 8’den sonra yemeyi bırakın. Diyete başlamadan önce, 7 günlük diyetin ardından kilolarınızla kıyaslama yapabilmeniz için kendinizi tartın.

Diyetin Faydaları

  • Bu diyet, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.
  • Meyveler Ve Sebzeler Bol Miktarda Su Bulundurur.
  • Bu diyet bağırsak hareketlerinizi geliştirir.

7 Günlük Diyet

1. Gün Meyve Günü

Bütün gün boyunca, sadece meyve yemelisiniz, yani kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için; muz hariç. Papaya, elma, ananas, vb. Yiyebilirsiniz.

2. Gün – Sebzeli gün

Bu gün kahvaltı, akşam yemeği ve öğle yemeği için sebze yemelisiniz. Güne pişmiş karbonlarla başlayın, böylece karbonhidratlar gün içinde parçalanabilir. Brokoli ve fasulyeler gibi lifte bol miktarda bulunan sebzeleri içerir. Bunları salatalara, çorbalara veya buğulamalara ekleyin.

3. Gün – Meyve ve sebze günü

Diyetin üçüncü gününde 1. ve 2. günlerdeki gıdaların bir kombinasyonunu yapmalısınız. Muz ve patateslerden kaçının.

4. Gün – Süt ve muz günü

Sadece süt ve muz yemelisin. 10 muz ve 3 bardak süt tüketebilirsiniz.

5. Gün – bayram günü

Bu gün yağsız et yemelisin. Örneğin, yağsız tavuk veya balık filetosu ve 8 domatese kadar. Etin alınmasından dolayı vücut tarafından üretilen ürik asitin çıkarılmasını teşvik etmek için daha fazla su, yani 12 ila 15 bardak tüketin.

6. Gün – Kırmızı et ve sebzeler

İstediğiniz kadar pişirilmiş kırmızı etleri ve öğle yemeği için istediğiniz kadar sebzeleri yiyebilirsiniz.

7. Gün – Pirinç ve sebzeler

Seçtiğiniz buğulanmış sebzelerle karışık öğle yemeği için pişmiş kahverengi pirinç tüketin. Bu gün sadece bir patates yiyebilir ve taze meyve veya sebze suyu tüketebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu