PÜF NOKTASI

LAVMANSIZ BAĞIRSAKLARINIZDAN KİLOLARCA

Esasında, obez veya fazla kilolu olmayan kişiler de bile bağırsaklarında yaklaşık 3-4 kilo zararlı atıklar içerebilir. Buna ek olarak, kuvvetli alerjilere sahip, aşırı stresli kişilerde veya obez kişilerde daha fazla olabilir. Sağlıklı beslenmenin yanında bu içecekle beraber 3 haftada atıklardan kurtulabilirsiniz.

Çocuklar da buna bir istisna değildir. Yani, kötü beslenme alışkanlıkları düzgün tedavi edilmediği sürece ömür boyu sürebilen sindirim bozukluklarına neden olabilir. Bağırsakta atık birikimi vücutta çeşitli dengesizliklere neden olabilir. Dahası, bir dizi sağlık ve kilo probleminin altta yatan nedeni olabilir. Önce yapmanız gereken limonu, deniz tuzu, organik elma sirkesini ve zencefili içeren bu basit ev yapımı tarifi yardımıyla bağırsakları temizlemektir.

İçindekiler:

  • Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
  • Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı
  • Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
  • Deniz tuzu – bir tutam(az miktarda)
  • 1 bardak içme suyu

1 bardak içme suyunu kaynatıp içine tuzu ilave edin iyice karıştırın. Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın. Bu Şekilde Kullan. Kahvaltıdan önce her sabah boş bir mideye bir bardak içeceksin.
Bu içecek elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin , bağışıklık sistemini güçlendirmek ve temizlemek için birebirdir. Zararlı zehirleri vücuttan atıp enfeksiyonlar ve hastalıklara karşı faydalar sağlar , güçlü mineraller ve vitaminlerce zengindir.

Alternatif Bağırsak temizleyen ev yapımı şifa

Bu iki malzemeden oluşan ev yapımı şifa bağırsağınızdan kilolarca atığı temizleyecek. Hafta sonu yemeği fazla kaçırdınız ve şu an pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek kolay, nazik ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesi değil, sadece vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek sadece yararlı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor. Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir bir çok sağlık sorununa faydalar sağladığı bir içerik. Ucuz ve sadece bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da faydaları var.

Sadece 10 Dakikada Karnınızdaki Şişkinliği Tamamen yok eder…İnanması zor fakat gerçek. Göbek şişmesi veya şişkinlik sıklıkla ciddi bir tıbbi durumdan ziyade aşırı yemeye bağlı olmakla birlikte, hava yutma, Bağırsak Sendromu, yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, gebelik, PMS, miyomlar, kilo alma, laktoz intoleransı vb. nedenlere de bağlı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu