PÜF NOKTASI

60 YAŞINDA AMA ELLERİ SANKİ 30 GİBİ GÖRÜNÜYOR

Bu doğal yöntem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve beğenmediğimiz rahatsız edici kırışıklıkları hafiflettiğini göreceksiniz, bu harika kremi sadece eller için değil aynı zamanda boynunuza da, hatta ve hatta yüze de uygulayabilirsiniz. Bu doğal tarif kırışıklara karşı yardımcı olacaktır:

Tarçın ve Hindistancevizi Yağı Mucizesi

Tarçın doğal yöntemi uzun bir geleneğe sahiptir. Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı arttırır, acıyı sakinleştirir ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar faydaları nedeniyle akne ile mücadeleye yardımcı olabilir. Cildinizi tarçınla inceltirken problem altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine yardımcı olmak için daha sık uygulayın. Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımı açıklayacağız:

Gerekli Malzemeler;

  • Hindistan cevizi yağı (1 çorba kaşığı)
  • Kahverengi şeker (iki çorba kaşığı)
  • Tarçın tozu (1 çorba kaşığı)

Hazırlanışı

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu 3 malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar her şeyi karıştırın. Bununla birlikte, ellerinizi tazelemeye hazır olun. Yapmanız gereken tek şey elinize dağıtmanız. Camsız hücreleri yok etmek için çok hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın. Bu hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını çabucak gidermek mümkün olacak. Bu krem, ellerinizi yumuşak ve genç yapmak için yeterli olacaktır. Her gün kullanımdan sonra sonuçları kendi gözlerinizle göreceksiniz

Hazırlanışı:

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar her şeyi karıştırın. Bununla birlikte, cüzdanınız ve ellerinizi tazelemeye hazır olun. Yapmanız gereken tek şey elinize dağıtmanız. cansız hücreleri yok etmek için çok hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın. Bu hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını çabucak gidermek mümkün olacak. Bu krem, ellerinizi yumuşak ve genç yapmak için yeterli olacaktır. Her gün kullanımdan sonra sonuçları kendi gözlerinizle göreceksiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu