KADIN

BİR ERKEĞİN SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARSINIZ

Sevgide en temel bağ güvendir. Bir binanın temeli gibi güvenin üzerine inşa edilirse o ilişki sağlamdır. Güven Olmayan ilişkiler En ufak sallantıda çökmeye mahkumdur. Peki Erkeklerin Sevip Sevmediğine dair bazı dışa vurdukları davranışları neler bunları inceleyelim.

Sevgi;

Önce ‘ben’ yerine önce ‘sen’ diyebilmek Kendinden önce onu, onun mutluluğunu düşünebilmektir. Onun yanında huzur bulmak, güven duymak, her ne olursa olsun yanında olacağını, seni seveceğini bilerek ‘kendin’ olmaktır. Sevdiğinin yüreğinin güzelliğine ve sevdasına inanmak onu mutlu etmek uğruna zevkle emek etmektir. Sevdiğinin gözlerinde kaybolmak bedeninde bir olmaktır.

Sevdiğine saygı duymak Varlığından gurur duymaktır. Kahkaha kadar gözyaşı da sohbetler kadar sessizliği de büyük bir zevkle paylaşmaktır. Sadakat, vefa, bağlılıktır, Sorumluluk, özveri, şefkattir.

BİR ERKEĞİN SEVİP SEVMEDİĞİNİ NASIL ANLARSINIZ

1- Ailenize önem vermiyorsa sevmiyordur…

2- Gelecek planlarında siz yoksanız, arkanıza bakmadan uzaklaşın!

3- Sizi değil, arkadaşlarını sizin için ekiyorsa sizi fazlasıyla seviyordur.. Sevgi ilgiyle de alakalıdır. Tercihlerimiz içimizdeki gerçeği bağırır.

4- Sizi kısıtlıyor ve desteklemiyorsa da sevmiyordur…

5- Sizin fikrinizi alıyorsa, size önem veriyordur…

6- Sizi unutuyorsa sevmiyordur, basit

7- Sizle ve sorunlarınızla ilgilenmiyorsa sizi sevmiyordur, çok basit değil mi?

8- Son olarak size inanmayan, sizi desteklemeyen biriyle olmayın… Çünkü sizi sevmiyordur.

9- Tahammülsüzse de sevmiyordur…

Bunlar yine de Sevgiye net Koşullar değildir. En İyi Belirti kendi hissiyatınız’dır. İlişkilerinizi Buna göre değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu