PÜF NOKTASI

BU BELİRTİLER VARSA HEMEN DOKTORA BAŞVURUN

Vücudumuzdaki bazı belirtileri ciddiye almazsak çok kötü sonuçlar doğurabileceğini açıkladı. Diyabet, Ayaklardaki k-an dolaşımı sisteminde ciddi bozukluklar, B12 vitamin azlığı, ağır metal zehirlenmeleri, a’lkol zehirlenmesi, büyük kötü huylu tümörler ve virüs enfeksiyonları.

BACAKLARDA BELLİ BÖLGELERDE ÖDEM OLUŞMASI

Genelde bu ödemler ofisde, masa başı işlerde çalışanlarda görünür. Ancak önemli bazı hastalıkların habercisi de olabiliyor. Bunlar; Varisler, kalp yetmezliği, lenfatik tıkanıklık, karaciğer problemleri ve böbrek yetmezliği.

KASIKLARIN AĞRIMASI

Bilimsel tabirle pelvik ağrı olarak bilinir ve çok sık karşılaşılır. Ciddi bir hastalık belirtisidir. Bunlardan bazıları; Üreme sistemi enfeksiyonları, üreme organlarının iltihabi, yumurtalıklarda kistler, dış gebelik, endometroizis (halk dilinde çikolata kistleri)..

GÖĞÜSDE AĞRI

Göğüs ağrısı belki de en hayati öneme sahip ağrılardan biri. Zira pek çok insanın can kaybı bu şikayetle başlıyor.
Diğer önemli hastalık belirtileri ise; Kalpte koroner damarlarda tıkanıklık ve kalp kapak hastalıkları, Gaströozofagael reflü, Mide dou-denum Ülseri, Gastritik, Zatürre ve Akciğer Kanseri. BAŞ AĞRISI Neredeyse herkesin yaşadığı ve sıklıkla şikayet ettiği bir ağrıdır. Çok bilinmese de bazı önemli hastalıklara ipucu vermektedir. Bunların başlıcaları; Hipertansiyon, beyin tümörü ve enfeksiyon hastalıklarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu