PÜF NOKTASI

Bu harika yöntemle 12 Günde 8 Kilo Verin Nasıl mı?

Günümüzde pek çok kür tarifi var. 12 günde 8 kilo vermek mi? İmkansız mı? Hayır, tabi uygun diyet programı ve istikrar ile her şey mümkündür. İnsan nüfusunun yarısı diyetleri kullanarak kilo vermeye çalışıyor. Kısa sürede çok kilo kaybettiren formüller arıyorlar. Size bu makalemizde kolay kilo vermenin birkaç formülünü vermeye çalışacağız. 12 günlük diyet programı ile ödemleri atarak sonrasında istikrarlı olarak kilo kaybetmeye devam edebilirsiniz.

ANA KURALLAR

Uyumadan 4 saat önce yememelisin. Zeytin, susam veya keten tohumu yağı gibi yağları kullanın. 12 gün boyunca 3 ila 5 gün arasında hafif bir menüye devam edin. Bu diyette, metabolizmanız için su ve bitkisel çay gereklidir.

Peki nasıl bir program uygulamalısın?

 1. Günün günü: kefir, sade yoğurt, ayran;
 2. Meyve günü (örneğin, 4-5 portakal);
 3. Peynir günü (1⁄2 );
 4. Serbest gün (örn. Sebze yahnisi);
 5. Çikolata günü (1 paket);
 6. Elma günü (3 adet);
 7. Taze sebze suyu günü (4 bardak + salata);
 8. Serbest gün ;
 9. Et Günü (1,5 porsiyon);
 10. Peynir günü (1⁄2 )
 11. Meyve günü (örneğin erik veya kayısı);
 12. Sebze salata günü.

Yaşam tarzınızı düzeltin

Daha iyi bir yol var: Günlük rutininizde bir veya iki sağlıklı anahtar için “ya hep ya hiç” yaklaşımını değiştirin. “Bunu yapmak hayal ettiğinizden daha fazla kilo kaybına yol açabilir,”

Yemek Saatlerinizi Değiştirin: Haftanı çoğu günü dışarda yemek yiyorsanız lütfen bu konuyu şimdi tekrar ele alalım. Öğünlerinizi küçülterek çok büyük kilolar verebilirsiniz.

Örneğin “Rutin olarak bakkaldan alınan aperatifleri almayı bırakın. Eğer canınız bir torba cips ya da bir şeker çubuğu isterse bakkala yürüyün en azından aldığınız kaloriyi vermiş olursunuz. Mutfağınızın çekmecelerini bakkala çevirmeyin.“Kahvaltıyı atlamayın, 300 kalori protein ve kepekli tahılların sağlıklı bir karışımını hazırlayıp yiyebilirsiniz. Mümkün olduğunda, televizyon reklamları arasında zıplamak ya da egzersizi yapmak ya da bulaşık yıkarken dans etmek gibi küçük egzersizlere uyum sağlamaya çalışın. Bu fazladan kalori yakar.

Alışkanlıktan kurtulmak

“S-i-garayı bırakın ve hemen bir spor salonuna kayıt yaptırın. Mümkünse kişisel bir antrenörle çalışın.

Bir temizlik yap

Mutfağınızı zararlı yiyeceklerden temizleyin. Kesinlikle tekrar stok yapmaya izin vermeyin. Size biraz cesaret vermesi için bu işi başarmış birkaç kişiden cümlelere aşağıda ulaşacaksınız. Tek yapmanız inanmak ve istikrar şüphesiz!

Po-ponu çalıştır.

“Öğle yemeği saatinde günde 20 dakika koşmaya başlayın. İki ayda 20 kilo verebilirsiniz,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu