PÜF NOKTASI

Bu Listedeki Çaylar Kilo vermek İsteyenlerin İmdadına Yetişiyor

Bu listedeki çaylar hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişiyor.Denemediyseniz muhakkak bir göz atın ama öncesinde bir uzmana danışmayı unutmayın.Hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermek. Bu listedeki 9 çay hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişiyor.isteyenlerin tercih ettiği doğal çaylar

1.Oolong çayı

İsminden de anlaşıldığı gibi oolong bir Çin çayı çeşididir. Bu çay yüksek kolesterolü düşürürken yağ yakımını hızlandırıyor. Günde 2 defa içebilirsiniz. Birini sabah kahvaltıda diğerini ise ara öğününüzde.

2.Yaban mersini çayı

Tatlı yeme isteğini bastırır çünkü yaban mersini çayı kandaki şeker oranını ayarlar. Yaban mersini çayını ara öğünlerde içebilir ya da tatlı yeme isteği geldiğinde demleyebilirsiniz.

3.Yıldız anason çayı

Sindirim problemi yaşayanların kurtarıcısıdır ve kabızlığa birebirdir. Sindirime yardımcı olan yıldız anason çayı şişkinliğinizi de önleyecektir.

4.Hibiskus çayı

Vücutta depoladığınız yağları çatır çatır yakar! Son zamanarın trendi olan hibiskus çayını uyumadan önce bir bardak için.

 

5.Yeşil çay

Yeşil çayın diğer çaylara oranla bilinirliği çok daha fazla. Kilo kaybında son derece etkili olan yeşil çay en hızlı yağ yakan bir diğer içecek. Günde en fazla 3 fincan içebilirsiniz. Bu orana çok dikkat etmelisiniz.

6.Nane çayı

Sindirim sistemini düzenleyen bir diğer çay ise taze nane çayı. İştahınız çok açık ise bu çay tam size göre. Yemeklerden önce içmeye özen gösterin. Nane çayı sindirimizi düzenler ve iştahınızı kontrol altına alır.

7.Gül çayı

Yeşil çaya oranla iki kat daha fazla antioksidan içerir. Vücuttaki toksinlerin temizlenmesine yardımcı olurken kabızlığın da önüne geçer.

8.Pu-Erh çayı

Çok sık duymadığımız bir çay daha… Diğer çaylara oranla ulaşılabilirliği daha az ama etkisi gerçekten büyük. Yağ hücrelerini küçülttüğü kanıtlanmış bir çay.

9.Yarbe mate çayı

Vücudun yağ depolamasının önüne geçiyor. Tüketecekseniz eğer günde 1 fincan yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu