EĞLENCE

BURUN TİPİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ GÖSTERİYOR

Garip gelebilir ama aslında doğru! Burun şekliniz size karakteriniz hakkında çok şey söyleyebilir. Bir Üniversitenin yaptığı araştırmaya göre Burun Şekilleri Analizi

Nübye burnu

Bu şekil, öncelikle uzunluğu ile ayırt edilir. Burnun geniş ucu aşağı doğru kıvrılırken, neredeyse düzdür. Bu burun şekline sahip kişilerin çok meraklı ve meraklı olduğu söyleniyor. İyimserler ve genellikle başkalarına uyum sağlamaya çalışırlar. İyiler ve sahip oldukları her sorunu çözmeye çalışıyorlar.

Dar Uzun Burun

Dar ve uzun şekil. Bu burnun sahibi uzak ve spot ışığında olmaktan hoşlanmıyor. Hem çok pratik hem de sadık bir kişidir. Ona duygularını anlatmak zor ve içindeki her şeyi b’oğmayı tercih ediyor.

Kancalı burun

Birçok insan bu burun şeklini kuş gagasıyla karşılaştırır. Bu kemikler burnun dibinde en üste kadar bükülür. Bu burnu olan insanlar üretici ve özverilidirler. İnançlarını savunurlar ve hedeflerine ulaşmak için risk almaktan korkmazlar.

Dışbükey burun

Kancalı bir burna benzer, ancak ucu çok daha sivri uçludur. İşle yakından ilgili ve organizasyon becerilerine sahip, çok kararlı bir kişiye aittir.

Yassı burun

Göze çarpmayan, kısa ve narin olduğu için tüm biçimler arasında en popüler olanıdır. Bu burnun sahipleri kararlarında çok spontane davranıyor ve bu da çoğu zaman diğer insanları rahatsız ediyor. Onlar da çok kararlı ve çalışkandırlar, kararlıdırlar ve genellikle istediklerini elde ederler.

Düz burun

Bu burun şekli en çok Asyalılarda görülür. Diğer formların çoğundan daha basit ve biraz daha düzdür. Burun delikleri geniş ve ucu yuvarlaktır. Düz burunlu insanlar, güçlü bir karakter, büyük bir öfke ve büyük bir tutku ile karakterizedir. Sabırlarını aşırı kullandığınızda acımasız olabilirler.

İçbükey burun

Bu burnun burun kemiğinde küçük bir kemeri vardır. Karakterin tamamı oldukça küçük göründüğü için bu özellikle fark edilmiyor. Bu şekle sahip insanlar hassas, çok cömert ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırdır. Çok fazla empati ve şefkatleri var.

Çarpık burun

Burun kemiği çok belirgindir, yuvarlaktır. Çarpık burunlu insanlar yaptıklarına çok bağlıdırlar. İyi dinleyicilerdir, bu da onları harika arkadaşlar veya ortaklar yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu