PÜF NOKTASI

BU KARIŞIMLA CİLDİNİZİ GENÇLEŞTİRİN

Teorik olarak, güzel ve sağlıklı bir görünümü olabildiğince uzun süre korumak için sağlıklı beslenmeniz, doğru saatler uyumanız ve akşam makyajınızı mutlaka yıkamanız gerektiğini biliyoruz. Ancak en önemlisi, kullandığımız kozmetiklerin cildimiz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmasıdır – hassas olmalı, tahriş etmemeli veya kurutmamalılar. Böyle bir kozmetik bulmak için çok para harcamalı ve çok deneyerek kendin bulmalısın, Peki Ya hepimize uyacak kadar güvenli ve evrensel bir doğal kozmetik olsaydı? Kulağa inanılmaz geliyor ama öyle.

Karbonat ve hindistancevizi yağı karışımı.

Neden bu iki bileşen? karbonat, cildin gözeneklerini temizler ve yağ, cildi nemlendirir ve uygun pH değerini geri kazandırır.

Yüz yıkama karışımı tarifi:

İhtiyacınız olan:

  • Yarım fincan hindistan cevizi yağı
  • Yarım fincan karbonat

Miktar değişebilir, ancak oran 1: 1’dir

Uygulama:

Yağı eriyene kadar ısıtın, macun kıvamına gelene kadar karbonat ekleyin.

Uygulama:

Cilde sürün ve nazikçe masaj yapın. Ilık suyla durulayın. Haftada 3 defadan fazla kullanmayın. Bu arada cildiniz kuruysa yağı tek başına kullanabilirsiniz.

En az bir ay kullanın. Bu sürenin sonunda cildinizin durumunda önemli bir iyileşme fark edeceksiniz. Yara izlerinin, sivilcelerin, lekelerin, siyah noktaların ve kırışıklıkların görünürlüğünü giderecek veya yumuşatacaktır. Cilt tonunu iyileştirecek, cilt daha sıkı ve daha beslenmiş olacaktır. Her yaşta cilt üzerinde çalışır. Denemek için tereddüt etmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu