MAGAZİN

DEFNE JOY FOSTER’IN OĞLU CAN BÜYÜDÜ

Defne Joy’un oğlu Can ; Kanımdan değil, ciğerimdensin..

2011’de hayatını kaybeden Defne Joy Foster’ın oğlu Can Kılıç büyüdü Can, artık babasının yeni eşi Beyza Dankal’a ‘anne’ diyor.

Dankal ise yaşadıkları aile saadetini sosyal medya paylaşımlarıyla gözler önüne seriyor.

Sihirli Annem dizi ile televizyonlarda tanınmaya başlayan Defne Joy Foster vefat ettiğinde oğlu 2 yaşındaydı.

Eşi İlker Yasin Solmaz ise Foster’in vefatından sonra bir ana okulu müdürü olan Beyza Dankal ile hayatını birleştirdi.

Evlilik kararına oğlunun bir aile de büyümesi gerektiğini söyleyen Solmaz, yeni ailesi ile sosyal medyada mutluluk pozları verdi.

Oğlu Can Solmaz’ı bir an bile yanından ayırmayan baba aynı şekilde oğlununda fotoğraflarını paylaşmaya devam etti. OYUNCU ve sunucu Defne Joy Foster 2011 yılında yaşamını yitirmiş, eşi İlker Yasin Solmaz yaklaşık 8 ay sonra “Çocuğum çok küçük, onun anne sevgisine ihtiyacı var” diyerek anaokulu müdürü Beyza Dankal’la evlenmişti.

Annesi öldüğünde 2 yaşında olan Can, babasının yeni eşi Beyza Dankal’ı “anne”, onun ilk evliliğinden olan kızı Ceylin’i de “abla” olarak benimsedi.

‘ANNE’ DEDİĞİN GÜNE BİN MİNNET

Çocuklarıyla birlikte mutlu bir yuva kuran İlker Yasin Solmaz ile Beyza Dankal, aile saadetlerini şimdi sosyal medyada gözler önüne seriyor.

Dankal, “Aslan Kral” diye hitap ettiği Can’a olan sevgisini Instagram paylaşımlarıyla sık sık dile getiriyor.Beyza Dankal, Can’ın 10’uncu yaş gününü de şu duygusal mesajla kutlamıştı:

“Can Kılıç 10 oldu. Geleceği, umudum, şansım. Nice sağlıklı yaşların olsun oğlum. Kanımdan değilsin kabul ama taa canımın içinden ciğerimdensin çocuk. İyi ki doğdun Aslan Kral’ım. Çok yaşa, çok sev, çok sevil. Bize geldiğin güne bin şükür. Anne dediğin güne bin minnet. Seni çok seviyorum. Ömrüm yettiğince arkandayım. İyi ki bizi seçtin.”

İNSTAGRAM’DAN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTILAR

İNSTAGRAM’DAN

İNSTAGRAM’DAN

İNSTAGRAM’DAN

İNSTAGRAM’DAN

0 0 oylar
Oylama

Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu