HABER

DUA İLE DALGA GEÇİP HAÇ İŞARETİ YAPTI

Oyuncu Cemal Toktaş, skandal bir harekete imza attı. Sübhaneke duasını tekerleme şeklinde okuyup kahkahalar atan oyuncuya ailesiyle beraber çektiği ve İslami değerlerle adeta dalga geçtiği videoya büyük tepki geldi..

TRT’nin dijital platformu Tabii’de yayınlanan Hay Sultan dizisinde rol alan Cemal Toktaş’ın Subhaneke duasıyla alay ettiği görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Ailesiyle beraber çektiği videoda İslami değerleri ayaklar altına almaya çalışan Toktaş’ın devlet kanalındaki işinin devam edip etmeyeceği büyük merak konusu.

Oyuncu Cemal Toktaş’ın paylaştığı ve ‘Subhaneke’ duasıyla dalga geçtiği video sosyal medyada gündem oldu. İnançlı vatandaşlar kutsala saygısızlık yapan oyuncuya büyük tepki gösterdi.

Adını Sen Koy, Sıla, Doktorlar, Tövbeler Tövbesi, Böyle Bitmesin, Yılanların Öcü, Meryem ve Bizim Hikaye” dizilerinde yer alan Cemal Toktaş şimdilerde FOX Tv ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisinde Turan karakterine hayat vermektedir. Kendisi gibi oyuncu olan Nergis Öztürk ile evli olan Toktaş’ın bir çocuğu bulunmaktadır..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu