EĞLENCE

ELİNİZİ RESİMDEKİ GİBİ BİRLEŞTİRİN

EĞER 2 ÇİZGİ BİRLEŞİYORSA..

Pek Farkında olmayabilirsiniz fakat avuç çizgileriniz sizin hakkınızda pek çok ipucu veriyor. Elleriniz aşk hayatınızı ve kişiliğinizi anlatıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise avuçlarınızı bu şekilde birleştirmek. Avuç çizginize göre ilişki analizi..

Elleriniz aşk hayatınızı ve kişiliğinizi Simgeleyen bu analiz çizgilerin anlamları ve ilişkilerdeki manaları yorumlanıyor

ÇİZGİLER AYNI HİZADA OLURSA

Eğer birlikte olduğunuz kişinin avuçlarındaki çizgiler aynı yöne bakıyorsa çok şanslısınız! Çünkü bu ellere sahip kişiler uzun süreli ve ciddi ilişki içerisinde olurlar.Partnerinizin avuç içlerini yan yana getirdiğinizde yukarıdaki resmi elde ediyorsanız mükemmel bir aşk buldunuz demektir sakın kaçırmayın.

eşinizin ve ya sevgilinizin aşk çizgileri aynı seviyedeyse, şanslısınız. Bu tip avuç içlerine sahip olanlar genellikle ciddi niyetleri vardır ve sürekli ilişkileri tercih ediyorlardır. Bu insanlar daldan dala atlamayı sevmezler. Akılcıdırlar ve hayatta keskin dönüşlerden hoşlanmazlar. Yumuşak bir karaktere sahip mantıklı bir insandır ve başkalarının görüşlerini önemserler. Yumuşak bir karaktere sahip olan bu kişiler, çevrelerindeki insanların görüşlerine de önem verirler.

SOL ELİNİZDEKİ ÇİZGİ DAHA AŞAĞIDA OLURSA

Bu tarz ele sahip kişiler kendilerinden daha olgun eş seçerler. İlişkilerinde romantik olan bu kişilerin aşk hayatı da oldukça renklidir. eşinizin ve ya partnerinizin avuç içi yukarıdaki resimdeki gibiyse ya siz ondan büyüksünüz ya da bilgi ve tecrübe açısından ona fark atıyorsunuz. Bu tip avuç içine sahip olanlar genellikle daha yaşlı bir partneri tercih eder ve yaşının ötesinde bilgedir.

Bu avuç içinin sahibi aşkta iyidir, romantiktir ve sosyal kurallardan bağımsızdır. Bu tip insanlar genellikle altıncı hislerini dinlerler ki bu hislerinde nadiren yanılırlar. Diğer yandan sosyal çevrelerini çok önemsemezler. Genellikle altıncı hisleriyle hareket ederler.

SOL ELİNİZDEKİ ÇİZGİ DAHA YUKARIDA OLURSA

Bu kişiler ciddi bir ilişki kurmak için fazla hareket etmezler. Birini hayatlarına almaya karar verdiklerinde ise, genellikle kendilerinden daha farklı kişilikleri tercih ederler. Eşiniz ya da partneriniz yukarıdaki resimde görülen avuç içine sahipse baştan söyleyelim işiniz bir hayli zor.

Bu avuç içinin sahipleri zor elde edilir ama emek vermeye değer. Çünkü bir bağlandı mı bir daha ölene kadar ayrılmazlar. Bu yüzden partneriniz ya da eşiniz bu tip avuç içine sahipse lütfen kıymetini bilin. Bu kişi ciddi bir ilişki kurmak için acele etmez ve sevgiyi de mutluluk nedeni olarak görmez. Ama sonunda yaşam için birini seçmeye karar verdiklerinde, bu kendilerinden daha genç olabildiği gibi çok farklı bir milletten ve ya kültürden biri olacaktır. Bu avuç içinin sahipleri gözleriyle severler ve kendilerine güvenirler. Bu tip insanlar zorlukların kolayca üstesinden gelen, bir amacı olan ve bağımsız bir kişiliğe sahip insanlardır. Kendilerine güveni yüksek olarak bilinen bu kişiler, kararlı ve özgür karakterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu