PÜF NOKTASI

EVİNİZDE KAVGA GÜRÜLTÜ STRES BİTMİYORSA

Enerji kavramına inananlar iyi enerjilerin iyi şeyleri, kötü enerjilerin kötü olayları kendine çektiğini düşünürler. Kısacası bu inanca göre düşüncelerimiz, duygularımız farklı türde enerjiler oluşturur ve bu enerji türüne göre hayatımızın tümünü etkileyebilir. Özellikle evlerde bu enerjiler sıkça hissedilebilir. Evde yaşayanların tüm ruh halleri kadar eve gelen misafirlerin getirdiği enerjiler de evde kötü bir enerji oluşmasına etki edebilir. Bu kötü enerjiler evin her yerine sindiği için ve kolay kolay çıkarılmadığı için kötü etkileri tüm hayatınızı yayılabilir. Ama iddia edilen o ki evdeki bu kötü enerjiyi tespit etmenin ve ondan kurtulmanın çok kolay bir yolu var.

Evde kötü enerji varsa ne olur?

Evde bulunan kötü enerji hayatınızın tümüne olumsuz etki edebilir. Eğer dışarıdan eve geldiğinizde kendinizi olduğundan daha fazla yorgun, karamsar hissediyorsanız bu yaşam alanınızda kötü enerji olduğu anlamına gelebilir. Bu da ilişkilerinizde sorun yaşamanıza, kendinizi depresif ve stresli hissetmenize, geçimsiz biri olup sıkça kavga etmenize, kırılgan bir ruh haline sahip olmanıza, yaşam sevincinizi kaybetmenize sebep olabilir. Evdeki negatif enerjiyi tespit edip yok eden üç malzemeli karışım

Malzemeler:

  • Deniz tuzu
  • Beyaz sirke
  • Su
  • Şeffaf bir bardak

Nasıl uygulanır?

Önce bardağın üçte birini dolduracak kadar tuz ekleyin. Ardından geri kalan kısmın yarısına su, yarısına sirke doldurun. Bu karışımı evde görünmeyen bir noktaya koymak en önemli nokta. Örneğin bir dolap içine saklayabilirsiniz. Diğer ikinci önemli nokta ise bardağı 24 saat boyunca hiç hareket ettirmemek.
Bir gün sonra bardağı gözlemleyin. Eğer bardak koyduğunuz gibi duruyorsa, hiçbir değişim yoksa evde negatif enerji yok demektir. Ama eğer üzerinde baloncuklar varsa ya da bıraktığınızdan çok farklı bir görünümdeyse evinizde negatif enerjiler olabilir.

Eğer ikinci durum geçerliyse yapmanız gereken bardağı aynı şekilde bulana kadar her gün bu işlemi tekrarlamak. Burada yine önemli bir nokta var; negatif enerjiyi çeken karışımı her gün eviniz dışındaki bir yere dökmelisiniz. Bardak testiniz başarılı oluncaya kadar devam edin ve hayatınızdaki hemen her şeyi olumsuz etkileyen, sizi mutsuz biri yapan o kötü enerjilerden kurtulun.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu