PÜF NOKTASI

GÖBEK BACAK VE SIRT YAĞLARINDAN KURTULUN

Siz de deneyin Diyet yaparken genellikle süt diyet listesinin içerisine girer. Fakat önem verilmesi gereken bir nokta vardır. Hayvansal süt ürünlerinin içerisinde çok fazla laktoz bulunur. Bunun için laktozsuz süt üretilmiştir ama yine de çok fazla işe yaramaz. Bu yüzden sizlere sütün içerisinde bulunan mineraller ve proteinlerin aynılarını alabileceğiniz bir bitkisel süt tarifi vereceğiz. Kendiniz elde edeceğiniz pirinç sütü size sağlıklı bir yaşam sunarken aynı zamanda bacak, sırt ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız için birebir.

Malzemeler:

  • 8 kap su
  • 1 kap esmer veya normal pirinç
  • 4 yemek kaşığı bal
  • 2 yemek kaşığı ayçiçek yağı

Hazırlanışı:

İlk önce derin bir tencerede 8 kap suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine 1 kap pirinci ekleyin. Ocağı kısık ateşe getirin ve 2 saat boyunca kaynamaya bırakın. 2 saat sonra pirinçlerin suyunu süzün ve soğumaya bırakın. Soğuyan pirinçleri mikserle karıştırın (Kıvamı krem haline gelsin)Krem haline pirinçlerin üzerine 4 yemek kaşığı balı ve 2 yemek kaşığı Ayçiçek yağını ekleyin karıştırın. Pirinç sütü tarifi içilmeye hazır durumdadır.

Not: Ağzı kapaklı bir şişeye yada kase ye koyarsınız daha iyi olur. Kullanımı: Elde ettiğiniz karışımı üçe bölün ve üç gün boyunca tüketin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu