ASTROLOJİ

Hangi burç nasıl intikam alır

Zaman zaman öfkemize yenik düşüp kendimizi kontrol edemediğimiz anlar oluyor. İçimize düşen kor kin ve kora dönüşüp çeşitli intikam duygusuna neden olabilir. Peki hangi burç nasıl intikam alır? İşte burçlar arasındaki kin ve öfke farklılıkları…

YENGEÇ:

Duygusal ve şefkatin temsilcisi olan yengeç burcu duygularıyla sizi mahvedebilir. Diğer burçlara göre intikamı oldukça farklı olan bu burç, birine zarar vermekten ziyade zararı kendinedir. Herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kaldığında yemeden içmeden kesilip duygu sömürüsüne girer ancak bu durum onu yeter kadar tatmin etmezse beddualara hazır olun deriz.Genellikle ah’ları tutar !

İKİZLER:

İkizler genellikle şiddet veya herhangi zarar vermek yerine intikamlarını genellikle laf sokarak ve sözleriyle alırlar. Eğerki bir ikizleri kızdırdıysanız karşılığını arkadaş ortamında veya birebir laflarıyla tokat gibi çarparak gösterirler. İkizler lafını sokmak için doğru zamanı bekler. Anlayacağınız hiç beklemediğiniz bir sohbet ortamında İkizlerden zehir zembelek cümlelere maruz kalabilirsiniz.

ASLAN:

Bir Aslanın sizden intikam alması için öncelikli olarak gururunu incitmiş olmanız gerekmektedir. Ancak bir Aslanın gururunu incittiyseniz kesinlikle kaçacak delik aramanıza gerek yok! Aslan ne yapar ne eder sizi o delikten bulup çıkarır. Bir Aslanın öfkesi hiç bir koşulda başkasıyla kıyaslanamaz.

AKREP:

Akrepler intikam konusunda ne yapacaklarını çok iyi bilirler. Sinsi sinsi arkanızdan iş çevirmez ancak 1 kere intikam duygusu yoktur akreplerin sürekli olarak arka arkaya birden fazla intikamları vardır. Her fırsatta karşılığını alabilirsiniz.

BAŞAK:

Detaycı düşünen Başakların öfkesi biraz psikopatça olabilir. Başak burcunun öfkesi hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Siz henüz bir şey düşünmemişken Başaklar çoktan plan kurmuştur.

YAY:

Yaylar için intikam almak oldukça sıradan bir şeydir. Yayların oldukça profesyonel olduğu bu durumla asla yarışamazsınız ve onu bastıramazsınız. Öfke durumlarına alışık olan Yayların her zaman bir planı vardır ve her koşulda en ufak bir durumda bile başa çıkıp intikam almasını bilir.

TERAZİ:

Adaletin ve dengenin simgesi olan Teraziler plan program ve detaycı değildir. Bu yüzden çocuk gibi planlayıp öfke listesi çıkarmaz aniden yaptığınız olayın karşısında tepkisini alırsınız. Ancak en büyük darbeleri sizi yarıyolda bırakmaları olacaktır. Eğerki bir Teraziyi kızdırdıysanız ona en çok ihtiyacınızın olduğu bir zaman diliminde ulaşamayabilirsiniz.

BALIK:

Burçlar arasında en merhametli burç olan Balıkları her ne kadar merhametli olarak görsek de bir o kadar da kinci ve nefret doludur. Balık diyip geçmeyin lakin bir Balık burcunun intikamı sizde ebediyen etki bırakabilir!

OĞLAK:

Her durumda kendisini kuran ve planlayan Oğlaklar saatli bir bomba gibidirler. İntikam alana kadar durmazlar. Su uyur Oğlaklar uyumaz anlayacağınız. İntikam Oğlaklar için soğuk yenen bir yemek gibidir.

KOVA:

Diğer burçlara göre oldukça farklı bir taktiği olan Kovalar intikam almak için fırsat kollamak yerine herşeyi oluruna bırakıp hayatıma kaldığım yerden devam ederim diyip en büyük intikamları budur. Dışarıdan bakıldığında hiçbir işe yaramayacakmış gibi görünse de karşısındaki insan için oldukça felç edici bir intikamdır aslında.

BOĞA:

İntikam denildiğinde korkulması gereken burçlardan biri de Boğalardır. Çok çabuk öfkelenen Boğalar, intikam almak için hiç acele etmezler. İntikam planları yavaş yavaş yapılırken doğru zaman beklenir.

KOÇ:

Bir anda fevri davranışlarda düşünmeden ve konuşmadan hareket eden burç koç kin tuttuklarında şiddete meyili olan bir burçtur. Öfke konusunda kontrolü zayıf olan Koçlar, genellikle detaylı bir şekilde planlayıp programlayıp intikam alamazlar. Onlarınkisi dişe diş bir karşılaşma olur planlanmadan anlık!

Bir Yorum

  1. Şimdi şunu belirtmek isterim .Bende Koç burcuyum plansız hiç bir zaman intikam almadım .Öncelikle kişiyi çeşitli test yaparım sonra o testler içinde en zayıf yönünü bulunca saldırı kesinle kaçınılmaz birde çok ağırdan alırım .Kişi şühpe etmesi bana ayrı bir haz verir .Sonra ki etap da karşımdaki kişi beni şuçlaması elinde değil olmadığı zaman işte o zaman keyfi daha tatlı oluyor .Her zaman ilke edineceksin yavaş ve temkinli ve istikrarlı olacaksın .Ani sinir nöbeti kişiyi ele verir ve asla kazanma şansın olmaz .Burda ki yorum asla kendini üzerime almadım .Tek kelimesi dahi ben anlatmıyor .İntikam sadece kişinin tüm psikolojisini bitirmek ile başlar .Sonra kişi yavaş yavaş yok eder .Ona bir şey yapmanıza asla gerek olmuyor .Her şeyi planlayarak yaparsan her zaman kazanırsın .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu