FIKRA

Kaçıncı Delikteyim Acaba?

Bir Bayan Bir Gün Golf Sahasına Gider Ve Tek Başına Golf Oynamaya Başlar O Sırada Aynı Sahada Bir De Bay Oyun Oynamaktadır.

Her İkisi De Bir Süre Oyun Oynadıktan Sonra Kadın Adama Gider Ve “affedersiniz Ben Şu An Kaçıncı Delikteyim ” Diye Sorar.

Adam “ben 5 İnci Delikde Olduğuma Göre Sizde 6 Incı Deliktesiniz ?” Der.

Oyuna Devam Ederler Bir Müddet Sonra Kadın Tekrar Adama “affedersiniz Ben Şu An Kaçıncı Delikteyim ?” Der.

Adam Da “ben 8 İnci Delikde Olduğuma Göre Sizde 9 Uncu Deliktesiniz” Der.

Tekrar Oynamaya Devam Ederler. Bir Süre Sonra Yine Kadın Adama “affedersiniz Ben Şu An Kaçıncı Delikteyim ” Der, Adam Da “ben 11 İnci Delikde Olduğuma Göre Sizde 12 İnci Deliktesiniz” Der.

Böylece Oyun Biter Ve Adam Kadına ” Benimle Biryerde Birşeyler İçermisiniz” Diye Sorar. Kadında Kabul Eder Ve Bir Bara Gidip Beraber Hem Birşeyler İçer Hem De Sohbet Ederler.

O Sırada Adam Kadına “affedersiniz Siz Ne İş Yapıyorsunuz” Der. Kadın “söylerim Ama Gülmek Yok” Der. Adam Kabul Eder Ve Kadın Da “ben Orkid Pazarlıyorum Der”, Bunu Duyan Adam Gülmekten Yerlere Yatar.

Kadın Bayağı Sinirlenir “hani Gülmeyecektiniz” Der. Adam “kusura Bakmayın Hanımefendi Ama Kendimi Tutamadım Çünkü Galiba Ben Sizi Yine Bir Delik Arkadan Takip Ediyorum Ve Tuvalet Kağıdı Pazarlıyorum” Der.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu