PÜF NOKTASI

KANSER KOLESTROL VE BİR ÇOK HASTALIĞA FAYDALI

Rudolf Brojs, hayatı boyunca kansere doğal bir çözüm arayan bir kişiydi. Arayışı, şimdiye kadar 45.000 hastaya yardımcı olan özel bir içecekle sonuçlandı. Brojs, kanserin hayatta kalmak için proteinlere ihtiyaç duyduğunu keşfetti ve hastalar için sadece özel çay bileşimleri ve sebze suyu içeren bir 42 günlük bir program geliştirdi. Programın ana maddesi pancardır ve bu proteinsiz diyet, kanser hücrelerini açlıktan ölüme sürüklerken hastaların iyileşmesine katkıda bulunabilir.

Malzemeler:

  • Pancar (% 55)
  • Havuç (% 20)
  • Kereviz Kökü (% 20)
  • Patates (% 3)
  • Turp (% 2)

Hazırlık:

Tüm malzemeleri karıştırın ve içeceğiniz hazır demektir. Vücudun ihtiyacına göre meyve suyu içebilirsiniz. Pancar, amino asit betain içeren kanser önleyici özelliklere sahiptir.

Bu tür bir terapi sadece neoplazmalar için önerilmez. Ancak, bu sebze suyunun düzenli tüketimi oksidatif stresle ilişkili hastalıkları araştırarak, kolesterolü% 40’a kadar düşürebilir, kan basıncını düşürebilir ve dolaşım sistemini destekleyebilir. Ayrıca, vücudu toksinlerden temizler ve vitamin ve mineral eksikliklerini giderir.

Pancar, folik asit içerir, bu nedenle hamile kadınların diyetlerini meyve suyuyla zenginleştirmeleri önerilir. Pancar ve havuç kombinasyonu, gut tedavisinde olduğu kadar baş ağrıları, diş ağrıları, kemikler ve eklemler, cilt problemleri ve menstrüasyon konularında da yardımcı olabilir. Kanser teşhisi konulmasa bile, pancarı ana bileşen olarak içeren bu sebze suyunu diyetinize dahil etmek sağlığınıza önemli bir destek sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu