KADIN

Karbonatlı Suyla 6 ayda bakın nasıl kilo veriliyor.

Karbonatlı su ile kilo vermek mümkündür. Metabolizmayı hızlandırarak kolay bir sindirim sağlayan karbonatlı su, bir ay içerisinde yaklaşık olarak 6 kilo vermeyi sağlamaktadır. Karbonat, vücut için birçok fayda sağlamaktadır. Mide asidine ve sindirim sistemine olumlu etkileri bulunan karbonatı, su ile birlikte tükettiğinizde kilo verebilirsiniz.

Karbonatlı su tüketirken, sağlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Gün içerisinde 3 ana ve 3 ara öğün oluşturarak her öğünde sağlıklı yiyecekleri tercih etmelisiniz. Meyve, sebze ve yağsız gıdalar, tercihiniz olmalıdır. Hazır ve işlenmiş gıdalar, kilo vermeyi engelleyen besinlerdir ve bu nedenle tüketmekten kaçınılmalıdır.

Malzemeler:
1 buçuk litre su
1 tatlı kaşığı karbonat
Hazırlanışı ve Uygulanışı:
1,5 litre suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karbonat ekleyerek karıştırın ve erimesini sağlayın. Hazırladığınız karbonatlı suyu yemeklerden yarım saat önce 2 bardak tüketin. Gün içerisinde bir buçuk litre karbonatlı su ve 1 litre saf su olmak üzere toplam 2 buçuk litre su tüketmeye özen gösterin. Hassas bir mideniz varsa karbonatlı suyu gün aşırı da tüketebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu