PÜF NOKTASI

Kişilik Sırlarınızı Ortaya Çıkaran 4 Yumruk Şekli!

Eğer Birisi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sadece küçük bir gözlem yapmanız yeterlidir. İnsanın bedeni, insanın içsel özü hakkında çok şey gösterir ve karşınızdaki ile iletişim kurmanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olur. Sizin için hazırladığımız bu kısa teste göz atıp, yumruk şeklinize göre kişilik analizini yapabilirsiniz.

Sizin Yumruk Şekliniz Hangisi ?

1. Başparmak Üstte İse

Muhtemelen dünyadaki en enerjik kişisiniz. Sürekli yeni bir bilgi edinmeye çalışıyor ve her gördüğünüz bilgiyi kucaklıyorsunuz. Televizyon karşısında vakit geçirmek, hiç de sizlik bir şey değil. Fedakar ve karşınızdakine sebepsiz yere yardım edecek kadar kibar bir insansınız. Güvenilir kişiliğiniz ve kibar mizacınız sayesinde etrafınızdaki herkesten takdir toplayan ve saygı görülen bir insansınız. Bu özellikleriniz sayesinde çevrenizdekilere ilham kaynağı olabilir ve saygı gören bir lidere dönüşebilirsiniz.

2. Başparmak İçeride İse

Akıllı ve konuşkansınız ancak yeni arkadaşlar edinmede pek iyi değilsiniz. Çevrenizdekiler ilk bakışta sizi suskun ve somurtkan birisi olarak görebilirler ancak sizi tanıdıkça ne kadar yumuşak ve hassas birisi olduğunuzu anlayacaklardır.Karşınıza çıkan bir sorunun özünü görme ve çözüm yollarını bulma konusunda doğal bir yeteneğiniz var. Zeki ve kurnaz bir kişiliğiniz var. İçgüdülerinizde çoğunlukla haklısınız ve verdiğiniz kararlar hep doğrudur.

Hassas ve düşünceli yönlerinizin yanında, bazen çok fazla endişeye kapılıyor ve özgüven yoksunluğu çekiyorsunuz. Bunu atlatmak için sizinle kelimeler dışında da anlaşabilecek ve hissettiklerinizi anlayabilecek birisine ihtiyacınız olabilir.

3. Başparmak Yanda İse

Sloganınız: “Herkes kendi yolunu kendisi seçer” ve genellikle sizin yolunuz en zor olanı. Pratik ve ağırbaşlı bir kişiliğiniz var, zorluklar karşısında kolayca yıkılmıyorsunuz, metanetlisiniz ve en önemlisi de değerinizi biliyorsunuz. Bununla beraber, başarızlık korkusu en büyük düşmanınız ve sizi cesur kararlar almaktan alıkoyuyor. Özgüveninizi sarsacak tek şey belki de bu başarısızlık korkusu. Bu yüzden sıklıkla çevrenizdeki insanlar tarafından övgü ve onay bekliyorsunuz.

Arkadaşlarınız, samimiyet, güvenilirlik ve keskinlik gibi özelliklerinize değer verir ve sizin yanınızda kendilerini güvenli hissederler. Size eşlik etmekten her zaman mutluluk duyarlar. Unutmayın, yakınlarınızın desteği ile her şeyi yapabilirsiniz.

4. Başparmak Yukarı Doğru Dönük İse

Alçak gönüllü, bilgili ve becerikli birisiniz. İlk bakışta imkansız gözüken, çok hızlı bir şekilde sayısız fikirler üretebilen bir zihniniz var.

Dünyayı keşfetmek ve onu anlamlandırmaktan müthiş zevk alıyorsunuz. Yine de, bazen her şeyi bilmek istediğiniz için, spesifik bir şeye konsantre olma konusunda güçlük çekebiliyorsunuz.Herkes sizin ayaklı bir ansiklopedi olduğunuzu düşünüyor ve her fırsatta bilginize başvurmak istiyor. Ama siz çevrenizdeki insanları seçme hususunda dikkatli bir tipsiniz ve en değerli tavsiyelerinizi sadece en değerli arkadaşlarınıza veriyorsunuz.

0 0 oylar
Oylama

Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu