PÜF NOKTASI

Ne işe yaradığını öğrenince sizde fırına limon Koymaya başlayacaksınız!

Limonu yarıdan kesip gece boyunca fırının içinde bırakmak kulağa tuhaf gelebilir. Ancak ardında yatan nedeni öğrenince hemen siz de aynısını yapacaksınız.

 

TEK İHTİYACINIZ OLAN ŞEY İSE BİR TANE LİMON VE FIRIN

Meyve sineği olarak bilinen sirke sineklerinden muzdaripseniz sizler için çok basit ve etkili bir yöntemimiz var. Tek ihtiyacınız olan şey ise bir tane limon ve fırın. İşte sizleri meyve sineklerinden kurtaracak mucizevi yöntem…

NASIL HAZIRLANIR?

Evinizi meyve sineklerinden kurtaracak özel yöntem için gerekli olan tek şey bir adet limon ve bir fırın. Limonu ortadan ikiye ayırın ve fırının içine yerleştirin. Fırının kapağını açık bırakın ve uyuyun.

TÜM GECE BEKLETİN

Bu basit yöntemde dikkat etmeniz gereken tek nokta limonu tüm gece önceden ısıtılmış fırın içinde bekletmeniz. Ancak yatmadan önce fırını kapatmayı unutmayın. Sabah kalktığınızda ısınmış limonun kokusuna gelen sineklerin fırının içinde toplandığını göreceksiniz.

MEYVE SİNEKLERİNDEN KURTULUN

Sizi meyve sineklerinden kurtarmak için yapmanız gereken son şey ise fırının içini temizlemek. Limon üzerinde biriken sinekleri limon ile birlikte atarak sineklerden kurtulabilirsiniz. Eviniz bu yöntem sayesinde hem sineklerden kurtulacak hem de mis gibi kokacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu