PÜF NOKTASI

NİVEA’LI BU KARIŞIMLA 9 CİLT PROBLEMİNDEN KURTULUN

Metal, mavi ambalajlı kalın Nivea kremi, tanıtım gerektirmeyen bir klasiktir. Nesillerdir banyo dolabında kalıcı bir armatür olmuştur. O kadar çok yönlü ki, bugün satın aldığımız birçok kozmetik ürünün yerini ayrı ürünler olarak aldı. Ve bugün bile rakipsiz olduğunu bilmeye değer.

Vitamin ile kombine edildiğinde tek kreminiz olacak!

Çoğu krem, önemli bir bileşen olan E vitamini içerir. Eczaneden vitamin kapsülleri satın alabilirsiniz. Çok ucuzlar. Evrensel kremimizin etkisini birçok kez güçlendirecek ve çoğu kozmetik ürünün yerini başarıyla alacak.

1. Kırışıklıklar için mükemmel

Kremin bileşimi ve dokusu yavaş emilmesini sağlar, nemi uzun süre muhafaza ederek yaşlanma sürecini yavaşlatır.

2. Çatlakları önler

Aynı nedenlerden dolayı, pahalı kozmetikler ve yağlar kadar işe yarar. Cilde nem ve elastikiyet kazandırır.

3 Göz altındaki koyu halkaları azaltır

Kadınlar yıllar önce bu kremi göz altındaki koyu halkalar için bir çare olarak kullandılar. Yatmadan önce göz altı bölgelerine daha kalın bir krem ​​tabakası sürülmeli ve gece boyunca emilmesine izin verilmelidir. Gölgeler artık sizin için sorun olmayacak.

4. Makyajı çıkarın

bu kremi, temizleme sütünün yerini başarıyla alacaktır. Su geçirmez makyajı bile kaldırabilir. Pamuklu bir pedin üzerine koyun ve losyon gibi kullanın.

5. Kuru dirseklerde

Birçok insan dirseklerde çok kuru cilt sorunu yaşar. Dokunmak sert ve hoş değil. Yıkandıktan sonra sağlam bir tabaka uygulayıp emmesi yeterlidir. Kuru cildin durumunu hızla iyileştirecektir.

6. El kremi yerine

Elinizde Nivea el kremi varsa , el kremine ihtiyacınız olmayacaktır. Ellerinizi mükemmel şekilde nemlendirecek ve onları güneşten ve dondan koruyacaktır. Ayaklar için de mükemmel.

7. İltihabı yatıştırır

Güneş yanığı, kızarıklık, tahriş, lekeler ve diğer tüm cilt sorunları, daha hızlı iyileşmeleri için cildin iyi nemlendirilmesini gerektirir. N’ivea kremi bu konuda son derece faydalıdır.

8. Dudak kremi

Koruyucu rujlar kolayca Nivea krem ​​ile değiştirilebilir, kuru ve çatlamış dudaklar geçmişte kaldı.

9. Güneşin etkisini hafifletir

Güneş tarafından tahriş olmuş cilt, yanma hissi ve ağrı evrensel Nivea kremiyle hafifletilecektir. Ayrıca cildin soyulmasını da engelleyecektir.

0 0 oylar
Oylama

Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu