PÜF NOKTASI

OTURMA ŞEKLİNİZ KARAKTERİNİZİ ORTAYA ÇIKARIYOR

Sen Hangi oturma pozisyonunu tercih ediyorsun? Haydi oturma pozisyonuna göre seni sana anlatalım!

Eğer genelde dizlerin birbirine yakın, ayakların ayrı oturmayı tercih ediyorsan, yaratıcı bir insansın demektir! Ayrıca büyüleyici bir havan var; bazen de çocuksu tavırların. Birden fazla iş yapmaktan ve bir işin uzun süreli olmasından çok sıkılıyorsun. Yani bir işe uzun süre konsantre olmak senin için oldukça zor! Boşa giden zamandan hiç ama hiç hoşlanmıyorsun. İnsanlar senin yanında çok rahat hissediyorlar, onlara bu sıcaklığı ve güveni veriyorsun. Sevilen birisin!

Eğer genelde bacak bacak üstüne atarak oturmayı tercih ediyorsan, hayalperestsin, zengin bir hayal gücüne sahipsin demektir! Beynindeki düşünceler ve fikirler çevrendeki insanlar tarafından sürekli takdir ediliyor. Sürekli yeni fikirler üretiyorsun ve kendini geliştiriyorsun. Rutin demek senin için sıkıcı bir hayat demek! Seyahat etmeye aşıksın adeta. Yeni şeyler öğrenmek için can atıyorsun. Ve elbetteki partilerin aranan ismisin! Enerjin insanları büyülüyor. Değişimden asla korkmuyorsun. Saç, sevgili, oturduğun yer ve hatta yaşadığın şehir sürekli değişir. Senin hayatta tek bir amacın var: Mutlu olmak!

Eğer genelde dizlerin ayrı, ayakların birbirine yakın oturmayı tercih ediyorsan, mantıklı kararlar veren ve duygularından çok beyniyle hareket eden bir insansın demektir! Çok seçicisin, biraz da telaşlı bir yapın var. Dağınık yaşamayı seviyorsun, ancak aradığın her şeyin de yerini biliyorsun. Kronik dağınıksın yani. İnsanlar seni dışarıdan biraz kibirli olarak görüyor, haberin olsun. Çünkü kimsenin ne dediğini pek umursamıyorsun; insanlardan fikir aldığında bile kendi mantığınla hareket ediyorsun. Bu da seni birazcık dik kafalı yapıyor haliyle.

Eğer genelde dizlerin ve ayakların birbirine yakın oturmayı tercih ediyorsan, ağırbaşlı, sessiz, sakin bir yapın var demektir! Duygularını öyle herkese hemen açmazsın. Biraz da olsa utangaç bir yapın var. Eğer birine gerçekten önem veriyorsan kalbinin kapıları sonuna kadar açıktır sende. O kişi de senin için gerçekten değerlidir. Ağırbaşlılığın herkes tarafından takdir edilir, insanlar seni soğuk bulsa da severler. Ayrıca girdiğin ortamlarda gizemli tavırlarınla hemen dikkat çekersin. Özellikle yapmazsın bunu, kişiliğin ve çevreye verdiğin enerji bu yönde çünkü!

Eğer genelde dizler ve ayaklar bitişik ve yana doğru eğimli bir şekilde oturmayı tercih ediyorsan, asla aceleci olmayan, her şey için doğru zamanı bekleyen bir yapın var demektir! Aynı zamanda inatçısın, hedeflerin doğrultusunda hareket etmeyi seviyorsun; hırslısın! Dış görünüşüne de biraz fazla önem veriyorsun. Yani sen elinden gelen her şeyin en iyisini yapmaya programlanmış gibisin. İnsanlar da senin bu huyunu çok seviyor. Ancak bazen savunmasız zamanların oluyor, kendini bırakıyorsun hemen. Eleştirilmeyi de pek sevmiyorsun. Olsun, seni seven böyle sevsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu