SAĞLIK

Sadece 2 malzemeyle şekerinizi normal düzeylere düşürün!

Şekeri düşüren iki malzemeli kür

Bu makalede size sunmakta olduğumuz bu ev yapımı ilacı yapmak kolaydır, çünkü mutfakta zaten bulunan 2 madde gerekir!

Şekeri düşüren iki malzemeli kür malzemeler

300 gram kereviz

6 limon

2 bardak su

Şekeri düşüren iki malzemeli kür tarifi

Önce kerevizi iyice yıkayıp rendeleyin. Ardından, bir tencereye koyun. Limonlardan sıkılan suyu ilave edin. Tencereyi kapatın. Büyük tenceredeki su kaynama noktasına gelene kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra, ısıyı düşürün ve düşük bir sıcaklıkta tüm malzemeleri yaklaşık 1 saat kaynatın. Karışım koyulaşınca ateşin altını kapatın.

Tencereleri ateşten alın ve karışım tamamen soğuyuncaya kadar kapağı açmayın. Karışımı kavanoza aktarın. Kavanozu sıkıca kapatın ve buzdolabına koyun.

Şekeri düşüren iki malzemeli kür kullanımı

Bu karışımı bir çorba kaşığı her sabah aç karnına, kahvaltıdan 30 dakika önce tüketin. Bu miktar iki ay sürecek ve kan şeker seviyelerinin normalleşmeye başladığını farkedeceksiniz!

ÖZETLE: HAZIRLANIŞI VE KULLANIMI:

Öncelikle 300 gram kereviz (yapraksız) rendeleyin üzerine 6 adet orta boy limonun suyu ile birlikte küçük bir tencereye koyun.daha sora su ısıtıcısında yada çaydanlıkta kaynatılmış 2 su bardağı kaynamış su ilave edelim ve tekrar ocağa koyalım 5 dk. kadar hepsi birlikte yüksek ısıda kaynadıktan sonra kısık ateşte 1 saat kaynatalım ve koyulaştıralım. Ateşten alıp soğuyana kadar bekleyelim sonra bir kavanoza koyarak ağzını kapatıp buzdolabında muhafaza ederek her gün kahvaltıdan 30 dk. önce 2 ay boyunca kullanalım.herkese şifa olur inşallah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu