PÜF NOKTASI

ŞİŞKİNLİĞİNİZİN SEBEBİ BELKİDE

Şişmiş göbeğinden kurtulmayla cebelleşen herkes bunu azaltmak için her türlü yolu aramaktadır. İşte şişlik nasıl biter ve düz göbeğe nasıl kavuşabilirsiniz: Bunu başarmanın en kolay yolu ise “Bu Sulu Karışımdan geçiyor. Bu tarif sıradan içme suyunu güçlü bir karın yağı yakıcıya çeviriyor!

Ayrıca tüm sağlığınızı da geliştirip güçlendiriyor. Bu Sulu Karışım sindirimi geliştirir, dengenizi güçlendirir ve neredeyse 0 kaloridir. Günde 8 bardak içseniz bile su tutmasını ve de elektrolit dengesini yine de düşünmek zorundasınız.

Malzemeler ;

  • 2 litre su
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil (taze)
  • 1 orta boy limon, yuvarlak ve ince olarak doğranmış
  • 1 orta boy salatalık, soyulmuş ve ince yuvarlaklar olarak doğranmış
  • 12 küçük nane yaprağı

Hazırlık:

Bütün malzemeleri geniş bir sürahide karıştırın ve bir gece buzdolabında dinlenmeye bırakın. Gün boyunca 4-5 bardak için. Solüsyonu sabahları kahvaltıdan önce içmeye başlayarak daha iyi ve hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. İlk iki saatten sonra bir miktardan (şişlik) kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Diyetisyenler bu suyun düzenli olarak tüketilmesiyle, biraz fiziksel aktiviteyle, bel yağlarınızı eritebileceğini ve şiş göbeğinizin hafiflemesine yardımcı olacağını söylüyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu