MAGAZİN

Tolga Çevik’in Eşine İthafen Söylediği ve Bütün Erkeklerin Ders Çıkarması Gereken Duygusal Sözler

Türkiye’nin en beğenilen komedi isimlerinden biri olan Tolga Çevik eşiyle olan birlikteliklerinin 13. yıl dönümünde yani geçen sene eşine olan sevgisini ve bağlılığını Instagram üzerinden yayınladığı bir mesajla dile getirmişti.

Yukarıdaki fotoğrafı paylaşarak altına şunları yazan Tolga Çevik’in bu jesti sosyal medyada büyük beğeni toplamıştı;

“Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km’deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de ay hayatım bakıcı şart demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında salladığın, doğururken Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin diye moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir, evde bakıcı olmalıdır demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye’miz yuvamıza hayırlı olsun.”

Gündelik yaşamın ezici çarkları arasında dönüp dururken, bazen hayatımızdaki en değerli kişinin kim olduğunu, bu kişinin hangi şartlar altında bizim yanımızda olup bize katlandığını unutuveriyoruz. Unutmayın ki, mükemmel şartlar altında herkes birbirini sever. Önemli olan sıkıntıdayken bile yanımızda olmayı göze alacak kadar bizi sevenlerdir. İşte o kişi her kimse onu üzmeyin…

Ne diyelim, sık ayrılıkların ve kısa süreli birlikteliklerin yaygın olduğu ünlüler camiasında, karısına ve ailesine bu derece bağlı birini görmek insanı mutlu ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu