SAĞLIK

VÜCUTTAKİ ENFEKSİYON VE PARAZİTLERİ YOK EDİN

İnsan Vücudundaki enfeksiyonu ve parazitleri yok eden en güçlü doğal antibiyotik Şimdiye Kadarki En Güçlü Doğal Antibiyotik! Bu ana temizleme kürü aslında gram-pozitif ve gram-negatif bakteri yok eden bir antibiyotiktir. Aynı zamanda güçlü virüs bitiren ve mantar virüslerini yok edici etkisi vardır, vücuttaki kan dolaşımını ve lenf akışını artırır. Bu bitkisel karşım vücuttaki mantarlarla mücadele için en iyi seçimdir.

Bu kür çoğumuzun şikayetçi olduğu soğuk algınlığı, grip gibi kış hastalıklarının yanında, siğil olarak bilinen bulaşıcı hastalıklara neden olan AIDS, çiçek ve hemorajik ateş gibi ciddi hastalıklara da neden olabilen bakterilerle, parazitik ve Mantar şikayetlerinin de tedavisinde oldukça etkilidir. Gücünü ve etkisini kesinlikle hafife almayın, antibiyotik kadar etkilidir. Birçok kronik hastalıkları tedavi edebilir. Kan dolaşımını hızlandırır ve kanı temizler . Bu formül, yüzyıllar boyunca en ölümcül hastalıklarla mücadele etmek için milyonlarca insana yardımcı oldu. Sırrı yüksek kaliteli doğal ve taze malzemelerle hazırlanan güçlü olan karışımında! Özetle, bu kür tüm hastalıkların tedavisinde etkili olduğu, başarılı bir şekilde bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve en Kuvvetli enfeksiyonları yenmede yardımcı olduğu kanıtlanmış.

MALZEMELER:

  • 700 ml elma sirkesi (her zaman organik kullanın)
  • Çeyrek fincan ince kıyılmış sarımsak
  • Çeyrek fincan ince kıyılmış soğan
  • 2 taze biber, bulabileceğiniz en acısını kullanın (temizliğe dikkat edin – eldiven giyin!)
  • çeyrek fincan rendelenmiş zencefil
  • 2 yemek kaşığı yaban turpu
  • rendelenmiş 2 yemek kaşığı toz zerdeçal
  • Vücuttaki enfeksiyonu ve parazitleri yokeden en güçlü doğal antibiyotik

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri bir kasede birleştirin, sirke hariç. Karışımı bir orta boy kavanozuna aktarın. Elma sirkelerini döküp ağzına kadar doldurun. Kavanozun 2 / 3’ü kuru malzemelerden oluşuyorsa ve kalanını sirke ile doldurmak en iyisidir. İyice kapatın ve sallayın. Kavanozu serin ve kuru bir yerde 2 hafta tutun. Günde birkaç kez iyice sallayın. 14 gün sonra karışımın iyice suyunu sıkın. Tel ince süzgeçten geçirin. Daha iyi sonuçlar almak için üzerine bir gazlı bez koyun.

Ana kürümüz kullanıma hazırdır. Toniği buzdolabında tutmanız gerekmez, çünkü kolay kolay bozulmaz. Ekstra İpucu: Mutfakta da kullanabilirsiniz – zeytinyağını karıştırın ve salata sosu olarak kullanabilirsiniz.

NOT: Tadı çok yoğun ve acıdır!

Ekstra İpucu: Yanma hissi ve ısınmasını kolaylaştırmak için kürden biraz aldıktan sonra bir dilim limon veya portakal koyabilirsiniz. Etkisini düşürdüğü için karışımı sulandırmayın.

KULLANIMI

karışımdan birkaç yudum alıp gargara yapın birkaç saniye. Günlük bir çorba kaşığı almak bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve soğuk algınlığına karşı korumaya yeterlidir. Tadına alışana kadar az az içmekte fayda var. Daha güçlü hastalıklar için günde 5-6 defa bir çorba kaşığı alabilirsiniz. Hamileler ve çocuklar için (daha küçük dozları kullanın!) Güvenlidir, çünkü maddeler doğaldır ve hiçbir toksin içermez.

ENFEKSİYON İÇİN FAYDALI BESİNLER

Sarımsak:

Sağlıklı bakteri seviyesini arttırır. Güçlü bir doğal antibiyotiktir.

Soğan:

Sarımsakla ikili olunca, vücudu koruması maksimum seviyeye çıkıyor.

Yaban turbu:

Çoğu doktor kabul ettiği üzere, sinüs kanallarını açar. Grip ve soğuk algınlığını geçirir.

Zencefil zerdeçal biber:

Tam bir anti kanserdir. Vücuda sayısız faydaları vardır.

Elma sirkesi:

Tıbbın babası olarak anılır. Sağlık uzmanları, insanların yaşlandıkça daha fazla kalsiyuma ihtiyaç duyduğunu kabul ediyor. Bu da elma sirkesinde fazlaca bulunuyor. Potasyum açısından da zengin. Kilo verdirir. Eklem çevresindeki ürik asitleri atar. Kabızlığa karşı etkili. Saç dökülmesine karşıdır. Doğal antibiyotik kullanarak sağlığınızı koruyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu