GÜZELLİKKADIN

YUMURTA SARISI İLE GENÇLEŞEBİLİRSİNİZ

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı Kırışıklar İçin Bal Ve Yumurta Sarısı Maskesi İle Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir.

MALZEMELER

  • 1 adet yumurta sarısı
  • 2 yemek kaşığı çiçek balı

Uygulanışı Ve Hazırlanışı:

Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın Karışımı yüzünüze yedirerek sürün Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın.Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi İle Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz.

Cildin kırışıklarını ya da kaz ayakları olarak adlandırılan cilt problemleri konusunda yanlış algılar hâsıl olmuştur. Sadece yaşlılarda ya da yaşlanmanın doğal bir neticesi olarak düşünülen bu problem çok genç yaşlarda da görülmektedir. Mimik zenginliği ve güleç insanlarda çok sık görülen bu durum yanak ve burun arasında kırışıklık ve göz çevresinde kaz ayakları olarak her dönemde olabilir.

Düzenli bakım ve soğuk su ile cildin yıkanması da bu maskeler yanında uygulanması gereken yöntemlerdendir. Soğuk cildi gerginleştirir ve elastikiyetinin korunması sağlar. Bunun yanı sıra cildinizdeki gözeneklerin açılması ve rahatlatılması için yapacağınız maskeler de cildin beslenmesini sağlayacak ve sağlıklı ve canlı cildinizin sürekliliği korunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu